OWACJE NA STOJĄCO
Wprowadzono: 17-02-2019  |  A P
Wprowadzono: 18-02-2019
A P

Dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipce, odbył się spektakl teatralny pt. „Jako w Niebie” w reżyserii Lecha Wiśniewskiego, do którego scenariusz napisała Izabela Degórska. Grupa teatralna „A dlaczego nie” po raz kolejny przyciągnęła do sali GOK tłumy ludzi. Pełna widownia i owacje na stojąco to tylko dowód na to, że mieszkańcy gminy Lipka z wielką przyjemnością podziwiają wysoki kunszt aktorski.

Wójt Gminy Lipka - Przemysław Kurdzieko, w podziękowaniu dla aktorów, przekazał na ręce dyrektora GOK Lipka drobny podarunek. Podkreślił również fakt, że mieszkańcy Gminy Lipka mogą być dumni z istnienia tak wspaniałej grupy teatralnej.

Przed spektaklem odbyła się zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Lipce

Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1