JUBILEUSZ 10-LECIA CHÓRU „ZŁOTE BUKI”
Wprowadzono: 07-02-2019  |  A P
Wprowadzono: 07-02-2019
A P

Po zakończeniu przeglądu Chórów w Kościele Parafialnym, na sali Wiejskiego Domu Kultury w Wielkim Buczku Jubileusz 10-lecia działalności obchodził Chór „Złote Buki”. Uroczystość uświetnił wspaniały występ Jubilatów, który otrzymał gromkie brawa i owacje na stojąco.
Jubileusz ten był niepowtarzalną okazją do złożenia życzeń, gratulacji i podziękowań za wieloletnią pracę ma rzecz rozwoju kultury muzycznej w Gminie Lipka.
Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Lipka Piotrem Wandas złożyli na ręce dyrygentki Pani Anety Gortat-Kruk i prezesa chóru Pana Ryszarda Glugla bukiet kwiatów, list gratulacyjny wraz z życzeniami oraz srebrne przypinki w kształcie nutki. Życzenia i kwity wręczyła także Wicestarosta Złotowski Pani Małgorzata Sameć. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lipce Lech Wiśniewski przekazał Prezesowi chóru piękny grawerton oraz róże i podziękowania dla każdego członka Chóru „Złote Buki”
W trakcie uroczystości był również czas na wspomnienia, które w formie wyświetlonego filmu o historii działalności chóru przygotowała Pani Małgorzata Karbownik z Gminnego Ośrodka Kultury w Lipce.
Podczas uroczystości złożono również życzenia dla księdza proboszcza Tadeusza Kolon, który obchodził urodziny.
Na koniec Państwo Łucja i Ryszard Glulga zaprezentowali humorystyczny wiersz o chórze „Złote Buki”.

Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1