Podziękowania dla Państwa Elwiry i Ryszarda Czuprys
Wprowadzono: 30-01-2019  |  A P
Wprowadzono: 30-01-2019
A P

Dnia 25 stycznia 2019 roku odbyła się Sesja Rady Gminy Lipka, na której mieliśmy przyjemność uroczyście podziękować Państwu Elwirze i Ryszardowi Czuprys za sprawowanie długoletniej opieki zdrowotnej nad mieszkańcami Gminy Lipka.

Wójt Przemysław Kurdzieko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Piotrem Wandas złożyli na ręce Państwa Czuprys kwiaty i pamiątkowy grawerton.

Z okazji zakończenia okresu pracy zawodowej i przejścia za zasłużoną emeryturę składamy Państwu słowa uznania i podziękowania oraz życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu.

Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1